/O nas

Finansowa elastyczność dla wszystkich

Wierzymy, że bankowość powinna być prosta, przejrzysta, elastyczna i dająca większy wybór klientom, aby ich życie było łatwiejsze. Dlatego właśnie stworzyliśmy alternatywę dla tradycyjnych banków, oferując rozwiązania finansowe, które są szybkie, online w 100 proc. i dopasowane do Twoich potrzeb.

Członek grupy Monedo


Jesteśmy częścią firmy Monedo SSL GmbH z siedzibą w Hamburgu (Niemcy). Wspólnie wcielamy pomysły w życie, tworzymy rozwiązania finansowe i dopasowujemy je do potrzeb danego kraju. Technologia leży u podstaw wszystkiego, co robimy. Wykorzystujemy nietradycyjne źródła danych i zautomatyzowane procesy, które pozwalają nam zaoferować bardziej dostępne produkty finansowe.


20 tys.

analizowanych danych na wniosek

2,8 mln

klientów na świecie

300+

pracowników

47

narodowości

Coraz większy zasięg na świecie

Jesteśmy rosnącą, globalną firmą. Będąc częścią grupy Kreditech, oferujemy obecnie detaliczne produkty finansowe na pięciu głównych rynkach.

  • Polska
  • Hiszpania
  • Rosja
  • Indie

Nasza obietnica


Wygoda

Teraz pożyczkę można uzyskać w dowolnym momencie z dowolnego miejsca dzięki naszemu procesowi składania wniosku online.

Zobacz, jak to działa

Dopasowana oferta

Powiedz nam, jakiej kwoty potrzebujesz oraz jakiej wysokości raty jesteś w stanie spłacać miesięcznie. I dostaniesz dopasowaną ofertę.

Dowiedz się więcej

Dostępność

Zawsze z radością służymy pomocą. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta przez email, telefonicznie albo używając formularza kontaktowego.

Elastyczność

Tworzymy oferty na podstawie Twoich potrzeb. Oznacza to przejrzyste i uczciwe warunki oraz elastyczne opcje spłaty.

Złóż wniosek