W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, Monedo wykorzystuje pliki cookies. Odbywa się to zgodnie z naszą polityce prywatności. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz ustawić w Twojej przeglądarce.
Więcej Ukryć
×

Zwiększ swoje możliwości dzięki pożyczce

Chcę wziąć pożyczkę o wartości
i spłacić ją w
ratach
 • Szybka wypłata
 • Indywidualna oferta
 • Łatwy proces aplikacji

Najważniejsze informacje o Monedo Now

Aby rozpocząć korzystanie z Monedo Now musisz...

...mieć ukończone 18 lat
...posiadać polskie konto bankowe i regularny przychód
...posiadać aktywny adres email oraz numer telefonu komórkowego

Aby zaakceptować ofertę pożyczki powinieneś...

...sprawdzić ofertę i nanieść ewentualne zmiany (jeśli uznasz, że powinny zostać wprowadzone)
...wybrać daty spłat poszczególnych rat, oraz ich kwoty
...wybrać czy pożyczka ma zostać wypłacona na Twoje konto bankowe lub też konto PayPal

Dodatkowe informacje, które powinieneś znać...

...kiedykolwiek zechcesz zobaczyć szczegóły swojej pożyczki, wystarczy, że zalogujesz się do swojego profilu Monedo Now
...pożyczkę możesz spłać zgodnie z planem spłaty, lub wcześniej
...w momencie kiedy spłacisz swoją pożyczkę, możesz ubiegać się o kolejną, wyższą

Uwaga: to, że figurujesz w rejestrze dłużników nie oznacza, że Twoja aplikacja będzie automatycznie odrzucona. Bierzemy pod uwagę wiele innych czynników i podejmujemy decyzję o pożyczce biorąc pod uwagę nie tylko historię kredytową.

Jakie korzyści daje Monedo Now?

Monedo Now oferuje pożyczki dla klientów indywidualnych na korzystnych warunkach finansowych oraz elastyczne warunki spłaty udzielanych pożyczek. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii nie bierzemy pod uwagę tylko i wyłącznie Twojej historii kredytowej, ale szereg innych czynników, które wpływają na Twoją zdolność kredytową. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować ofertę "szytą na miarę" i dopasowaną do Twoich potrzeb.

 • Szybkie i łatwe pożyczki
  Upraszczamy proces ubiegania się o pożyczkę do minimum. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na wypełnianie długich formularzy, odpowiadanie na niepotrzebne pytanie czy przesyłanie zbędnych dokumentów.
 • Elektroniczny formularz aplikowania o pożyczkę
  O pożyczkę możesz aplikować siedząc wygodnie na kanapie. Potrzebujesz tylko komputera, tabletu lub telefonu.
 • Szybka wypłata
  W momencie kiedy zaakceptujesz ofertę pożyczki, natychmiast wysyłamy środki na Twoje konto bankowe lub PayPal. Z nami nie musisz niepotrzebnie czekać.
 • Elastyczne warunki spłaty
  Wybierz najwygodniejszy dla Ciebie model spłaty pożyczki: automatyczne zlecenie stałe, bezpośrednio z Twojego konta PayPal, automatyczne zlecenie stałe, bezpośrednio z Twojej karty kredytowej VISA, lub płatniczej (kredytowej lub debetowej) Mastercard, ręczny przelew z twojego konta PayPal lub P24.
 • Nie przegap żadnej raty
  Dbając o to, abyś uniknął dodatkowych kosztów związanych z opóźnieniami w płatnościach, przed datą spłaty pożyczki otrzymasz wiadomość SMS oraz e-mail.

Monedo Pay - Twój wyjątkowy portfel elektroniczny

Został zaprojektowany dla współcześnie szybko zmieniającego się stylu życia i oferuje bezpłatną kartę wirtualną jak również Przedpłaconą kartę MasterCard.

 • Kupuj online lub w sklepie stacjonarnym. Szybko i wygodnie!
 • Wypłacaj pieniądze z bankomatów na całym świecie
 • Kontroluj swoje wydatki i śledź saldo konta. Całkowicie online!

Informacje o pożyczce

Opłaty: Proste, uczciwe i przejrzyste

Pożyczka na raty: Stała stopa procentowa oferowanych pożyczek wynosi od 20% do 25%. Roczna stopa procentowa oferowanych pożyczek wynosi od 19,04% do 101,15%. Minimalna kwota pożyczki wynosi 3 000 zł, minimalny okres pożyczki wynosi 3 miesiące. Całkowity koszt oferowanej pożyczki wynosi 3878 zł. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 10 000 zł, maksymalny okres pożyczki wynosi 36 miesiące. Całkowity koszt oferowanej pożyczki wynosi 18 481 zł.Miesięczne raty wynoszą od 709,12 zł do 796,79 zł w zależności od ilości rat, na okres od 6 do 36 miesięcy.
Pożyczka na 3 raty: Stała stopa procentowa oferowanych pożyczek wynosi od 20% do 25%. Roczna stopa procentowa oferowanych pożyczek wynosi 487%. Minimalna kwota pożyczki wynosi 300 zł, okres pożyczki wynosi 3 miesiące. Całkowity koszt oferowanej pożyczki wynosi 391 zł.Maksymalna kwota pożyczki wynosi 3000 zł netto, okres pożyczki wynosi 3 miesiące. Całkowity koszt oferowanej pożyczki wynosi 3905 zł. Miesięczne raty wynoszą od 133 zł do 1 334 zł w zależności od kwoty pożyczki na okres 3 miesięcy.
Pożyczkodawca: Kreditech Sp. z o o (operator Monedo Now), ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa, tel. +48 22 307 46 27, e-mail: [email protected], NIP: 5252534005, REGON: 146209184, KRS: 429058.

Jasne i przejrzyste opłaty

Zastrzegamy sobie prawo do pobierania dodatkowych opłat związanych z kosztami w celu odzyskania kwot udzielonych/ lub inne opłaty związane z kredytem. Koszty te mogą obejmować na przykład opłaty administracyjne, opłaty karne oraz koszty sądowe.
Jako odpowiedzialny pożyczkodawca staramy się zawsze zapewnić komfortowe i wysokiej jakości rozwiązania dla naszych klientów, tam gdzie to możliwe.
Nasz unikalna technologia systemu punktacji, pozwala nam na dostarczenie klientom spersonalizowanych rozwiązań kredytowych, w związku z tym, zapewniamy każdemu klientowi opłaty i inne należności stosowne do ich sytuacji.

Opłaty i należności

Ceny i opłaty uzależnione są od czasu trwania kredytu i obliczane są zgodnie z poniższą tabelą i stosowane do wysokości kwoty przyznanej.

Przykładowe opłaty podstawowe:

Jako odpowiedzialny pożyczkodawca, nieustannie staramy się zapewnić naszym cenionym Klientom jak najbardziej właściwe rozwiązania spłaty, ponieważ są one dla każdego unikalne, takie same powinny być rozwiązania. Jako przykład opłat i kosztów związanych z pożyczką, zapoznaj się z poniższą tabelą:
Przykład opłaty ze różnym okresem trwania:
Kwota: 1500 zł
Całkowita kwota do spłaty:
7 rat - 1996,11 zł
12 rat - 2351,57 zł
24 raty - 2868,42 zł
kwota: 3000 zł
Całkowita kwota do spłaty:
7 rat - 3992,20 zł
12 rat - 4802,60 zł
24 raty - 5737,05 zł
*Przykłady przedstawione są wyłącznie w celach informacyjnych i nie mają żadnych zobowiązań umownych z nimi związanych.

Opłaty windykacyjne:

Jako odpowiedzialny pożyczkodawca, nieustannie staramy się zapewnić naszym cenionym Klientom jak najbardziej właściwe rozwiązania spłaty, ponieważ są one dla każdego unikalne, takie same powinny być rozwiązania. Jako przykład opłaty związanej z windykacją należności, spójrz proszę na tabele poniżej:
Kwota1500 PLN przyznana na 7 rat i nie spłacona po 30 dniach przeterminowania od 1 raty- opłaty windykacyjne: do 1,15 % pozostałej kwoty należności kapitału.
*Przykłady przedstawione są wyłącznie w celach informacyjnych i nie mają żadnych zobowiązań umownych z nimi związanych.
*Dla szczegółowego wykazu opłat związanych z usługą windykacji, zapoznaj się proszę z umową pożyczki w celu uzyskania dalszych informacji.

Konsekwencje braku zapłaty

Zgodnie z naszym zaangażowaniem jako odpowiedzialny pożyczkodawca, nasz zespół windykacji, bądź reprezentatywna firma windykacyjna może skontaktować się z klientem przed uiszczeniem wpłaty, w celu zapewnienia im wszystkich informacji niezbędnych do podejmowania świadomych decyzji dotyczących najlepszych rozwiązań spłaty dla nich.
W niefortunnym przypadku, gdy spłata nie zostanie wykonana w terminie przewidzianym w umowie pożyczki, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z klientem lub upoważnionego przedstawiciela przez wszystkie zautoryzowane kanały komunikacji celu osiągnięcia polubownego rozwiązania, aby dostać się z powrotem na właściwą drogę.
Jako globalny dostawca usług kredytów konsumenckich, zawsze staramy się znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązania spłaty dla Klientów indywidualnie w obliczu tymczasowych lub stałych trudności finansowych zgodnie z naszą misją, aby stać się zrównoważonym pożyczkodawcą.
Nasze działania windykacyjne są wykonywane jako ważna część naszej misji, aby zapewnić edukację finansową dla naszych klientów przed ich popadaniem w trudną sytuację finansową i gdzie mogliby potencjalnie zmierzyć się z zaległościami dotyczącymi obowiązku spłaty.

Możliwe skutki dla Twojej zdolności kredytowej

Odpowiedzialne pożyczanie to partnerstwo między naszymi klientami a nami jako Twój dostawca usług konsumenckich. Komunikacja z nami jest ważna, aby utrzymać współpracę. Jeśli nasze starania, nie doprowadzą do polubownego rozwiązania, możemy powiadomić Biuro Informacji Kredytowej o niespłaconej pożyczce, która może doprowadzić do negatywnego odzwierciedlenia profilu kredytowego klienta. Dodatkowo możemy rozpocząć proces na drodze prawnej w celu odzyskania swoich należności.