W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, Monedo wykorzystuje pliki cookies. Odbywa się to zgodnie z naszą polityką prywatności polityce prywatności. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz ustawić w Twojej przeglądarce.
Więcej Ukryć
×

Zwiększ swoje możliwości dzięki pożyczce

Chcę wziąć pożyczkę o wartości
i spłacić ją w
ratach
  • Szybka wypłata
  • Indywidualna oferta
  • Łatwy proces aplikacji

Pożyczka z Monedo Now w 3 prostych krokach

  • Wypełnij wniosek
  • Wybierz ofertę, która najlepiej Ci pasuje
  • Korzystaj z pieniędzy

Monedo Pay - Twój wyjątkowy portfel elektroniczny

Został zaprojektowany dla współcześnie szybko zmieniającego się stylu życia i oferuje bezpłatną kartę wirtualną jak również Przedpłaconą kartę MasterCard.

  • Kupuj online lub w sklepie stacjonarnym. Szybko i wygodnie!
  • Wypłacaj pieniądze z bankomatów na całym świecie
  • Kontroluj swoje wydatki i śledź saldo konta. Całkowicie online!

Zaufało nam ponad 2 000 000 Klientów

6 produktów, 5 krajów, miliony rozpatrzonych aplikacji

Poznaj nasz zespół

Dostępny 24 godziny na dobę

Informacje o pożyczce

Opłaty: Proste, uczciwe i przejrzyste

Monedo Now, nowy sposób pożyczania: Korzystając z najnowszej technologii, nasz system może przetworzyć i szybko zatwierdzić wnioski kredytowe. Dzięki innowacyjnemu systemowi oceny punktowej, z Monedo Now, Klienci mogą korzystać z wysokich wskaźników zatwierdzenia pożyczek jak również z przejrzystych, uczciwych odsetek i opłat.
Wszystkie podstawowe opłaty kredytowe są wyświetlane przy wyborze kwoty kredytu i czasu na stronie internetowej, dzięki czemu można zobaczyć wszystkie istotne informacje na pierwszy rzut oka. Opłaty i odsetki zostaną również wyraźnie wymienione w umowie, a klienci mają możliwość ustawienia cyklicznych płatności i harmonogramu ich płatności.
Obiecujemy: Spłacanie kredytu na czas, jest tego warte- następnym razem, kiedy będziesz aplikował, otrzymasz wyższą ofertę kredytową i uzyskasz jeszcze większą elastyczność podczas jego spłacania.

Jasne i przejrzyste opłaty

Zastrzegamy sobie prawo do pobierania dodatkowych opłat związanych z kosztami w celu odzyskania kwot udzielonych/ lub inne opłaty związane z kredytem. Koszty te mogą obejmować na przykład opłaty administracyjne, opłaty karne oraz koszty sądowe.
Jako odpowiedzialny pożyczkodawca staramy się zawsze zapewnić komfortowe i wysokiej jakości rozwiązania dla naszych klientów, tam gdzie to możliwe.
Nasz unikalna technologia systemu punktacji, pozwala nam na dostarczenie klientom spersonalizowanych rozwiązań kredytowych, w związku z tym, zapewniamy każdemu klientowi opłaty i inne należności stosowne do ich sytuacji.

Opłaty i należności

Ceny i opłaty uzależnione są od czasu trwania kredytu i obliczane są zgodnie z poniższą tabelą i stosowane do wysokości kwoty przyznanej.

Przykładowe opłaty podstawowe:

Jako odpowiedzialny pożyczkodawca, nieustannie staramy się zapewnić naszym cenionym Klientom jak najbardziej właściwe rozwiązania spłaty, ponieważ są one dla każdego unikalne, takie same powinny być rozwiązania. Jako przykład opłat i kosztów związanych z pożyczką, zapoznaj się z poniższą tabelą:
Przykład opłaty ze różnym okresem trwania:
Kwota: 1500 zł
Całkowita kwota do spłaty:
7 rat - 1996,11 zł
12 rat - 2351,57 zł
24 raty - 2868,42 zł
kwota: 3000 zł
Całkowita kwota do spłaty:
7 rat - 3992,20 zł
12 rat - 4802,60 zł
24 raty - 5737,05 zł
*Przykłady przedstawione są wyłącznie w celach informacyjnych i nie mają żadnych zobowiązań umownych z nimi związanych.

Opłaty windykacyjne:

Jako odpowiedzialny pożyczkodawca, nieustannie staramy się zapewnić naszym cenionym Klientom jak najbardziej właściwe rozwiązania spłaty, ponieważ są one dla każdego unikalne, takie same powinny być rozwiązania. Jako przykład opłaty związanej z windykacją należności, spójrz proszę na tabele poniżej:
Kwota1500 PLN przyznana na 7 rat i nie spłacona po 30 dniach przeterminowania od 1 raty- opłaty windykacyjne: do 1,15 % pozostałej kwoty należności kapitału.
*Przykłady przedstawione są wyłącznie w celach informacyjnych i nie mają żadnych zobowiązań umownych z nimi związanych.
*Dla szczegółowego wykazu opłat związanych z usługą windykacji, zapoznaj się proszę z umową pożyczki w celu uzyskania dalszych informacji.

Konsekwencje braku zapłaty

Zgodnie z naszym zaangażowaniem jako odpowiedzialny pożyczkodawca, nasz zespół windykacji, bądź reprezentatywna firma windykacyjna może skontaktować się z klientem przed uiszczeniem wpłaty, w celu zapewnienia im wszystkich informacji niezbędnych do podejmowania świadomych decyzji dotyczących najlepszych rozwiązań spłaty dla nich.
W niefortunnym przypadku, gdy spłata nie zostanie wykonana w terminie przewidzianym w umowie pożyczki, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z klientem lub upoważnionego przedstawiciela przez wszystkie zautoryzowane kanały komunikacji celu osiągnięcia polubownego rozwiązania, aby dostać się z powrotem na właściwą drogę.
Jako globalny dostawca usług kredytów konsumenckich, zawsze staramy się znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązania spłaty dla Klientów indywidualnie w obliczu tymczasowych lub stałych trudności finansowych zgodnie z naszą misją, aby stać się zrównoważonym pożyczkodawcą.
Nasze działania windykacyjne są wykonywane jako ważna część naszej misji, aby zapewnić edukację finansową dla naszych klientów przed ich popadaniem w trudną sytuację finansową i gdzie mogliby potencjalnie zmierzyć się z zaległościami dotyczącymi obowiązku spłaty.

Możliwe skutki dla Twojej zdolności kredytowej

Odpowiedzialne pożyczanie to partnerstwo między naszymi klientami a nami jako Twój dostawca usług konsumenckich. Komunikacja z nami jest ważna, aby utrzymać współpracę. Jeśli nasze starania, nie doprowadzą do polubownego rozwiązania, możemy powiadomić Biuro Informacji Kredytowej o niespłaconej pożyczce, która może doprowadzić do negatywnego odzwierciedlenia profilu kredytowego klienta. Dodatkowo możemy rozpocząć proces na drodze prawnej w celu odzyskania swoich należności.