W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, Monedo wykorzystuje pliki cookies. Odbywa się to zgodnie z naszą polityce prywatności. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz ustawić w Twojej przeglądarce.
×

Pożyczka na raty Monedo Now - Twórz magiczne chwile

Chcę wziąć pożyczkę o wartości
i spłacać ją w miesięcznych ratach po zł.
 • Szybka wypłata
 • Indywidualna oferta
 • Łatwy proces aplikacji

Najważniejsze informacje o Monedo Now

Aby rozpocząć korzystanie z Monedo Now musisz...

...mieć ukończone 18 lat
...posiadać polskie konto bankowe i regularny przychód
...posiadać aktywny adres email oraz numer telefonu komórkowego

Aby zaakceptować ofertę pożyczki powinieneś...

...sprawdzić ofertę i nanieść ewentualne zmiany (jeśli uznasz, że powinny zostać wprowadzone)
...wybrać daty spłat poszczególnych rat, oraz ich kwoty
...wybrać czy pożyczka ma zostać wypłacona na Twoje konto bankowe lub też konto PayPal

Dodatkowe informacje, które powinieneś znać...

...kiedykolwiek zechcesz zobaczyć szczegóły swojej pożyczki, wystarczy, że zalogujesz się do swojego profilu Monedo Now
...pożyczkę możesz spłać zgodnie z planem spłaty, lub wcześniej
...w momencie kiedy spłacisz swoją pożyczkę, możesz ubiegać się o kolejną, wyższą

Uwaga: to, że figurujesz w rejestrze dłużników nie oznacza, że Twoja aplikacja będzie automatycznie odrzucona. Bierzemy pod uwagę wiele innych czynników i podejmujemy decyzję o pożyczce biorąc pod uwagę nie tylko historię kredytową.

Jakie korzyści daje Monedo Now?

Monedo Now oferuje pożyczki dla klientów indywidualnych na korzystnych warunkach finansowych oraz elastyczne warunki spłaty udzielanych pożyczek. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii nie bierzemy pod uwagę tylko i wyłącznie Twojej historii kredytowej, ale szereg innych czynników, które wpływają na Twoją zdolność kredytową. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować ofertę "szytą na miarę" i dopasowaną do Twoich potrzeb.

 • Szybkie i łatwe pożyczki
  Upraszczamy proces ubiegania się o pożyczkę do minimum. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na wypełnianie długich formularzy, odpowiadanie na niepotrzebne pytanie czy przesyłanie zbędnych dokumentów.
 • Elektroniczny formularz aplikowania o pożyczkę
  O pożyczkę możesz aplikować siedząc wygodnie na kanapie. Potrzebujesz tylko komputera, tabletu lub telefonu.
 • Szybka wypłata
  W momencie kiedy zaakceptujesz ofertę pożyczki, natychmiast wysyłamy środki na Twoje konto bankowe lub PayPal. Z nami nie musisz niepotrzebnie czekać.
 • Elastyczne warunki spłaty
  Wybierz najwygodniejszy dla Ciebie model spłaty pożyczki: automatyczne zlecenie stałe, bezpośrednio z Twojego konta PayPal, automatyczne zlecenie stałe, bezpośrednio z Twojej karty kredytowej VISA, lub płatniczej (kredytowej lub debetowej) Mastercard, ręczny przelew z twojego konta PayPal lub P24.
 • Nie przegap żadnej raty
  Dbając o to, abyś uniknął dodatkowych kosztów związanych z opóźnieniami w płatnościach, przed datą spłaty pożyczki otrzymasz wiadomość SMS oraz e-mail.

Monedo Pay - Twój wyjątkowy portfel elektroniczny

Został zaprojektowany dla współcześnie szybko zmieniającego się stylu życia i oferuje bezpłatną kartę wirtualną jak również Przedpłaconą kartę MasterCard.

 • Kupuj online lub w sklepie stacjonarnym. Szybko i wygodnie!
 • Wypłacaj pieniądze z bankomatów na całym świecie
 • Kontroluj swoje wydatki i śledź saldo konta. Całkowicie online!

Informacje o pożyczce

Opłaty: Proste, uczciwe i przejrzyste

Pożyczka na raty: Stała stopa procentowa oferowanych pożyczek wynosi 10%. Roczna stopa procentowa oferowanych pożyczek wynosi od 19,04% do 101,15%. Minimalna kwota pożyczki wynosi 3 000 zł, minimalny okres pożyczki wynosi 3 miesiące. Całkowity koszt oferowanej pożyczki wynosi 3878 zł. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 10 000 zł, maksymalny okres pożyczki wynosi 36 miesiące. Całkowity koszt oferowanej pożyczki wynosi 18 481 zł.Miesięczne raty wynoszą od 709,12 zł do 796,79 zł w zależności od ilości rat, na okres od 6 do 36 miesięcy.
Pożyczkodawca: Kreditech Sp. z o o (operator Monedo Now), ul. Prosta 32, 00-838 Warszawa, tel. +48 12 881 12 09, e-mail: [email protected], NIP: 5252534005, REGON: 146209184, KRS: 429058.

Jasne i przejrzyste opłaty

Zastrzegamy sobie prawo do pobierania dodatkowych opłat związanych z kosztami odzyskania pożyczonego kapitału lub innych opłat związanych z pożyczką na raty. Koszty te mogą obejmować na przykład opłaty administracyjne, opłaty karne oraz koszty sądowe.
Jako odpowiedzialny pożyczkodawca staramy się zawsze zapewniać komfortowe i najwyższej jakości rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Unikalna technologia stosowana w Monedo Now pozwala nam na dostarczanie Klientom spersonalizowanych ofert pożyczkowych.

Opłaty i należności

Ceny i opłaty uzależnione są od czasu trwania pożyczki na raty i obliczane zgodnie z poniższą tabelą, stosownie do wysokości przyznanej kwoty.

Przykładowe opłaty podstawowe:

Jako odpowiedzialny pożyczkodawca, nieustannie staramy się zapewnić naszym cenionym Klientom jak najbardziej właściwe rozwiązania spłaty, ponieważ są one dla każdego unikalne, takie same powinny być rozwiązania. Jako przykład opłat i kosztów związanych z pożyczką, zapoznaj się z poniższą tabelą:
Przykład opłaty ze różnym okresem trwania:
Kwota: 1500 zł
Całkowita kwota do spłaty:
7 rat - 1996,11 zł
12 rat - 2351,57 zł
24 raty - 2868,42 zł
kwota: 3000 zł
Całkowita kwota do spłaty:
7 rat - 3992,20 zł
12 rat - 4802,60 zł
24 raty - 5737,05 zł
*Przykłady przedstawione są wyłącznie w celach informacyjnych i nie mają żadnych zobowiązań umownych z nimi związanych.

Możliwe skutki dla Twojej zdolności kredytowej

Odpowiedzialne pożyczanie to partnerstwo między naszymi klientami a nami jako Twój dostawca usług konsumenckich. Komunikacja z nami jest ważna, aby utrzymać współpracę. Jeśli nasze starania, nie doprowadzą do polubownego rozwiązania, możemy powiadomić Biuro Informacji Kredytowej o niespłaconej pożyczce, która może doprowadzić do negatywnego odzwierciedlenia profilu kredytowego klienta. Dodatkowo możemy rozpocząć proces na drodze prawnej w celu odzyskania swoich należności.

Opłaty windykacyjne:

Jako odpowiedzialny pożyczkodawca, nieustannie staramy się zapewnić naszym cenionym Klientom jak najbardziej właściwe rozwiązania spłaty, ponieważ są one dla każdego unikalne, takie same powinny być rozwiązania. Jako przykład opłaty związanej z windykacją należności, spójrz proszę na tabele poniżej:
Kwota1500 PLN przyznana na 7 rat i nie spłacona po 30 dniach przeterminowania od 1 raty- opłaty windykacyjne: do 1,15 % pozostałej kwoty należności kapitału.
*Przykłady przedstawione są wyłącznie w celach informacyjnych i nie mają żadnych zobowiązań umownych z nimi związanych.
*Dla szczegółowego wykazu opłat związanych z usługą windykacji, zapoznaj się proszę z umową pożyczki w celu uzyskania dalszych informacji.

Konsekwencje braku zapłaty

Jako odpowiedzialny pożyczkodawca, staramy się podchodzić do procesu windykacji z pełnym profesjonalizmem. Nasz dział windykacji, bądź upoważniona firma windykacyjna, ma prawo skontaktować się z Klientem przed uiszczeniem opłaty, w celu uzyskania wszelkich informacji niezbędnych do podjęcia najkorzystniejszych dla obu stron decyzji związanych ze spłatą pożyczki.
W przypadku gdy spłata nie zostanie uiszczona w terminie przewidzianym w umowie pożyczki, zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z Klientem ze strony działu windykacji lub upoważnionego przedstawiciela, przez wszystkie autoryzowane kanały komunikacji, w celu osiągnięcia polubownego rozwiązania.
Jako globalny dostawca pożyczek ratalnych staramy się zawsze proponować rozwiązania korzystne dla wszystkich zainteresowanych stron. Bierzemy pod uwagę możliwości finansowe Klientów i wspólnie staramy się znaleźć optymalne rozwiązania w obliczu tymczasowych lub stałych trudności finansowych. Bycie zrównoważonym pożyczkodawcą jest dla nas priorytetem. Zrównoważone działania windykacyjne są częścią misji firmy. Stawiamy sobie za cel również edukację finansową naszych Klientów, dzięki której są oni w stanie zminimalizować ryzyko wystąpienia zaległości w obowiązku spłaty.