Pożyczka Monedo Now

Wniosek w 5 minut 🚀

Bez wychodzenia z domu

Chcę pożyczyć

1 500 zł20 000 zł

Na

36 miesięcy

6 miesięcy48 miesięcy
Rata miesięczna od

136,46 zł

Kwota pożyczki:4 000 zł
Liczba rat:36
Oprocentowanie stałe:8,00%
RRSO:14,77%
Łączna kwota do spłaty:4 913,77 zł
Wskazany powyżej wzór nie stanowi finalnej oferty. Decyzja o przyznaniu pożyczki i jej warunkach (m.in.: wysokość raty, całkowity koszt pożyczki oraz RRSO) będzie podejmowana na podstawie indywidualnej zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

Jak wziąć pożyczkę w Monedo?

Musisz mieć ukończone 18 lat, posiadać dowód osobisty, rachunek i kartę bankową, telefon komórkowy oraz adres email.

Monedo laptop
1

Złóż wniosek

Wybierz kwotę pożyczki i liczbę miesięcznych rat. Następnie wypełnij formularz.

2

Otrzymaj ofertę

Jeśli Twój wniosek zostanie zaakceptowany otrzymasz od nas ofertę pożyczkową.

3

Odbierz pieniądze

Po potwierdzeniu oferty wyślemy pieniądze bezpośrednio na Twój rachunek bankowy.

Korzyści dla Ciebie

Z Monedo Now możesz ubiegać się o pożyczkę na jasnych warunkach dopasowanych do Twoich potrzeb.


Całkowicie online

Szybkie pożyczki na raty dla osób zapracowanych. Aplikuj wygodnie z komputera, tabletu lub telefonu.

Dopasowana oferta

Powiedz nam, jakiej kwoty potrzebujesz oraz jakiej wysokości raty jesteś w stanie spłacać miesięcznie. I dostaniesz dopasowaną ofertę.

Szybka gotówka

Potwierdź i zaakceptuj przygotowaną dla Ciebie ofertę, a bez zbędnej zwłoki otrzymasz od nas uzgodnioną pożyczkę na raty.

Łatwo i prosto

Nasze niewiążące oferty są idealne dla Twojego portfela. Można je dopasować zależnie od potrzeb — wszystkie warunki są przedstawione czarno na białym.


Bezpieczeństwo i ochrona danych


Bezpieczne systemy

Stworzyliśmy doskonały system, w którym przechowywane są Twoje dane. Bezpiecznie i zgodnie z najlepszymi praktykami branży.

Ochrona danych

Wszelkie dane otrzymane od Ciebie zostaną zaszyfrowane i zyskają status poufnych. Nie dzielimy się więc posiadanymi danymi z nieupoważnionymi stronami trzecimi.

BeehiveSpinning Monedo logo

Najwyższe certyfikaty

Korzystamy z najskuteczniejszych technologii, aby zapewnić Twoim danym bezpieczeństwo. Nasze systemy mają zaświadczenia i certyfikaty standardów branżowych.

Ochrona

Nasze zobowiązanie do ochrony Twoich danych traktujemy niezwykle poważnie. Dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić Ci bezpieczeństwo i ochronę danych.


Najnowsze wpisy na blogu Monedo

26.05.2020

Kreditech Polska z nową nazwą. Firma świadczy usługi w Polsce jako Monedo

Warszawa, 11 maja 2020: Kreditech Polska oferuje w Polsce pożyczki ratalne Monedo Now oraz alternatywne rozwiązania finansowania zakupów online w formie rat oraz płatności odroczonych. W maju polski oddział firmy zmienił nazwę na Monedo Polska. Innowacyjne usługi oferowane w Polsce W Polsce Monedo działa od 2012 roku, oferując pożyczki ratalne online na okres do 48…

Czytaj dalej
26.05.2020

Monedo dołącza do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce

Warszawa, 18 maja 2020: Monedo Polska (do niedawna Kreditech) dołączył do Związku Przedsiębiorstw Finansowych. Firma jako jedna z pierwszych na rynku wykorzystuje automatyczną analizę danych, sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe do oceny zdolności kredytowej klientów. Współpraca firm członkowskich w ramach ZPF ma na celu wymianę wiedzy i doświadczeń w oparciu o standardy etyczne organizacji. Związek…

Czytaj dalej
06.04.2020

Wymiana opon letnich

Każdy kierowca pojazdu mechanicznego spotyka się z utrudnieniami, jakie niosą za sobą określone pory roku. W lecie, konieczne jest czyszczenie klimatyzacji. W zimie, natomiast, żmudne odśnieżanie samochodu. Oczywiście, są to istotne kwestie, jednak nie możemy również zapominać o odpowiednim ogumieniu. Opony w samochodzie możemy porównać do obuwia. Jeśli w zimie założymy buty o złym bieżniku…

Czytaj dalej
Blog

Skontaktuj się z nami

Nazwa firmyMonedo Polska sp. z o.o.
Adresul. Prosta 51 00-838 Warszawa
Telefon22 652 60 60 (pon - pt: 9 - 18)
Adres e-mail[email protected]
WniosekWeź pożyczkę
Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych[email protected]

Dodatkowe informacje

Monedo Polska Sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie (00-838), przy ul. Prostej 51, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000429058, NIP: 5252534005, kapitał zakładowy: 200 000,00 zł opłacony w całości.

Przykład reprezentatywny

Kwota pożyczki 4900 zł, odsetki: 575 zł, prowizja: 2648,45 zł, w sumie do spłaty: 8123,45 zł, liczba rat: 33, oprocentowanie stałe: 8%, wysokość pierwszej raty: 246.26 zł, RRSO: 47.80% (stan na 30 kwiecień 2020)

Monedo jako alternatywa

Szukasz alternatywy dla pożyczki Wonga? Istnieje wiele opcji na rynku, takich jak Vivus. Nie musisz mieć już więcej dylematu czy zdecydować się na hapipożyczki czy Smartney. Najlepszym wyborem będzie pożyczka Monedo.

Erif logoOpineo logo