Pożyczka Monedo Now

Wniosek w 5 minut 🚀

Bez wychodzenia z domu

Chcę pożyczyć

1 500 zł20 000 zł

Na

36 miesięcy

6 miesięcy48 miesięcy
Rata miesięczna od

134,98 zł

Kwota pożyczki:4 000 zł
Liczba rat:36
Oprocentowanie stałe:7,20%
RRSO:13,91%
Łączna kwota do spłaty:4 860,31 zł
Wskazany powyżej wzór nie stanowi finalnej oferty. Decyzja o przyznaniu pożyczki i jej warunkach (m.in.: wysokość raty, całkowity koszt pożyczki oraz RRSO) będzie podejmowana na podstawie indywidualnej zdolności kredytowej pożyczkobiorcy.

Jak wziąć pożyczkę w Monedo?

Musisz mieć ukończone 18 lat, posiadać dowód osobisty, rachunek i kartę bankową, telefon komórkowy oraz adres email.

Monedo laptop
1

Złóż wniosek

Wybierz kwotę pożyczki i liczbę miesięcznych rat. Następnie wypełnij formularz.

2

Otrzymaj ofertę

Jeśli Twój wniosek zostanie zaakceptowany otrzymasz od nas ofertę pożyczkową.

3

Odbierz pieniądze

Po potwierdzeniu oferty wyślemy pieniądze bezpośrednio na Twój rachunek bankowy.

Korzyści dla Ciebie

Z Monedo Now możesz ubiegać się o pożyczkę na jasnych warunkach dopasowanych do Twoich potrzeb.


Całkowicie online

Szybkie pożyczki na raty dla osób zapracowanych. Aplikuj wygodnie z komputera, tabletu lub telefonu.

Dopasowana oferta

Powiedz nam, jakiej kwoty potrzebujesz oraz jakiej wysokości raty jesteś w stanie spłacać miesięcznie. I dostaniesz dopasowaną ofertę.

Szybka gotówka

Potwierdź i zaakceptuj przygotowaną dla Ciebie ofertę, a bez zbędnej zwłoki otrzymasz od nas uzgodnioną pożyczkę na raty.

Łatwo i prosto

Nasze niewiążące oferty są idealne dla Twojego portfela. Można je dopasować zależnie od potrzeb — wszystkie warunki są przedstawione czarno na białym.


Bezpieczeństwo i ochrona danych


Bezpieczne systemy

Stworzyliśmy doskonały system, w którym przechowywane są Twoje dane. Bezpiecznie i zgodnie z najlepszymi praktykami branży.

Ochrona danych

Wszelkie dane otrzymane od Ciebie zostaną zaszyfrowane i zyskają status poufnych. Nie dzielimy się więc posiadanymi danymi z nieupoważnionymi stronami trzecimi.

BeehiveSpinning Monedo logo

Najwyższe certyfikaty

Korzystamy z najskuteczniejszych technologii, aby zapewnić Twoim danym bezpieczeństwo. Nasze systemy mają zaświadczenia i certyfikaty standardów branżowych.

Ochrona

Nasze zobowiązanie do ochrony Twoich danych traktujemy niezwykle poważnie. Dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić Ci bezpieczeństwo i ochronę danych.


Najnowsze wpisy na blogu Monedo

26.05.2020

Kreditech Polska z nową nazwą. Firma świadczy usługi w Polsce jako Monedo

Warszawa, 11 maja 2020: Kreditech Polska oferuje w Polsce pożyczki ratalne Monedo Now oraz alternatywne rozwiązania finansowania zakupów online w formie rat oraz płatności odroczonych. W maju polski oddział firmy zmienił nazwę na Monedo Polska. Innowacyjne usługi oferowane w Polsce W Polsce Monedo działa od 2012 roku, oferując pożyczki ratalne online na okres do 48…

Czytaj dalej
26.05.2020

Monedo dołącza do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce

Warszawa, 18 maja 2020: Monedo Polska (do niedawna Kreditech) dołączył do Związku Przedsiębiorstw Finansowych. Firma jako jedna z pierwszych na rynku wykorzystuje automatyczną analizę danych, sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe do oceny zdolności kredytowej klientów. Współpraca firm członkowskich w ramach ZPF ma na celu wymianę wiedzy i doświadczeń w oparciu o standardy etyczne organizacji. Związek…

Czytaj dalej
06.04.2020

Wymiana opon letnich

Każdy kierowca pojazdu mechanicznego spotyka się z utrudnieniami, jakie niosą za sobą określone pory roku. W lecie, konieczne jest czyszczenie klimatyzacji. W zimie, natomiast, żmudne odśnieżanie samochodu. Oczywiście, są to istotne kwestie, jednak nie możemy również zapominać o odpowiednim ogumieniu. Opony w samochodzie możemy porównać do obuwia. Jeśli w zimie założymy buty o złym bieżniku…

Czytaj dalej
Blog

Skontaktuj się z nami

Nazwa firmyMonedo Polska sp. z o.o.
Adresul. Prosta 51 00-838 Warszawa
Telefon22 652 60 60 (pon - pt: 9 - 18)
Adres e-mail[email protected]
WniosekWeź pożyczkę
Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych[email protected]

Dodatkowe informacje

Monedo Polska Sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie (00-838), przy ul. Prostej 51, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000429058, NIP: 5252534005, kapitał zakładowy: 200 000,00 zł opłacony w całości.

Przykład reprezentatywny

Kwota pożyczki 4712 zł, odsetki: 480,90 zł, prowizja: 2458,72 zł, w sumie do spłaty: 7651,62 zł, liczba rat: 32, oprocentowanie stałe: 7,2%, wysokość pierwszej raty: 239,11 zł, RRSO: 46,82% (stan na 2 czerwiec 2020)

Erif logoOpineo logo