3 praktyczne urządzenia do domu, które kupisz na Allegro

Praktyczne urządzenia, które przydadzą się w domu – TOP 3 na które nie szkoda wydać pieniędzy! Oto nasza propozycja:

Wyciskarka wolnoobrotowa – dlaczego warto ją wybrać?

Szukasz sposobu jak zwiększyć odporność na wirusy i bakterie? Pij więcej zdrowych soków – oczywiście tych naturalnych, przygotowywanych w domu ze świeżych owoców, a nie dosładzanych i przetworzonych ze sklepu. Pomoże Ci w tym wyciskarka wolnoobrotowa.

Wyciskarka wolnoobrotowa to urządzenie, dzięki któremu z każdego owocu lub warzywa wyciśniesz sok do ostatniej kropli – nawet najtwardszego, takiego jak sałata, czy marchew. Co więcej, wartość odżywcza soku wyciśniętego w wyciskarce jest nieporównywalnie wyższa, niż wartość soku z sokowirówki.

Są 3 główne powody, dla których warto mieć w domu sokowirówkę

  1. Dostarcz organizmowi witaminy i składniki odżywcze w szybkim czasie – Surowe warzywa i owoce są trudne do strawienia przez układ pokarmowy. Organizm poradzi sobie o wiele szybciej z sokiem, z którego składniki odżywcze szybko wchłoną się do krwioobiegu i po chwili uzupełni on niedobory witamin w Twoim organizmie. Pasteryzowane soki z półek sklepowych zawierają niestety niewielką ilość witamin.
  2. Łatwo skomponujesz swój ulubiony koktajl owocowo-warzywny – Dzięki sokowirówce możesz eksperymentować ze składem swoich pożywnych soków i modyfikować je zależnie od Twoich potrzeb. Sok z dodatkiem jarmużu to skarbnica białka, natomiast sok z buraka sprawi, że będziesz mieć o wiele więcej energii. Możesz też łączyć w sokach smaki warzyw i owoców.
  3. Właściwości zdrowotne świeżo wyciskanych soków – Picie soków zwiększa poziom energii, poprawia koncentrację, a także wpływa na wygląd i kondycję Twojego ciała. Po miesiącu diety bogatej w świeżo wyciskane soki, zauważysz radykalną przemianę. Przede wszystkim poprawi się Twoje samopoczucie. Soki bogate w witaminy ochronią Cię także przed przeziębieniami oraz poważniejszymi chorobami, wynikającymi z niedoborów składników odżywczych.

Odkurzacz bezprzewodowy – czy jest praktyczny?

Posiadanie odkurzacza bezprzewodowego to przede wszystkim duża wygoda i większe poczucie bezpieczeństwa związane z tym, że nie musisz ograniczać się do poruszania w pobliżu gniazdka elektrycznego, a w przypadku dużych mieszkań unikasz częstego przełączania się między kontaktami. Wbrew pozorom to spore ułatwienie, szczególnie dla osób starszych lub dla tych, którzy mają kłopoty z kręgosłupem i ciągle schylanie się jest dla nich uciążliwe. Co więcej, z Twojego życia zniknie problem wyrwanych gniazdek i naderwanych kabli. Ile razy zdarzyło Ci się zapomnieć też kupić worków przez co nie zrobiłeś planowanego odkurzania? Z odkurzaczem bezprzewodowym szybko zapomnisz, do czego służą worki. Po skończonym odkurzaniu, zebrany kurz łatwo usuniesz, wysypując go do kosza.

Oczyszczacz powietrza – nie tylko dla alergików

W czasach dużego zanieczyszczenia powietrza i stale unoszącego się smogu, oczyszczacz powietrza powinien być sprzętem obecnym w każdym domu. Jak działa oczyszczacz powietrza? W czasie działania, urządzenie wydziela parę wodną lub jony ujemne (w zależności od typu oczyszczacza), które mają zdolność osadzania się na zanieczyszczeniach Oczyszczacz sprawia, że powietrze staje się wolne od szkodliwych składników powietrza. Urządzenie w czasie swojej pracy wytwarza parę wodną lub jony ujemne, które osadzają się na zanieczyszczeniach i są usuwane. Najistotniejszą rolę w oczyszczaczu powietrza stanowi filtr, z których najlepszy jest filtr HEPA zatrzymujący ok. 99% zanieczyszczeń. Niektóre, najbardziej zaawansowane oczyszczacze wyposażone są w kilka rodzaj filtrów, co znacznie zwiększa efektywność procesu oczyszczania. Kolejnym istotnym aspektem przy zakupie oczyszczacza jest jego wydajność, mierzona w ilości powietrza jaką może oczyścić urządzenie w ciągu godziny. Zależy to w dużej mierze od wielkości powierzchni filtrującej. Oczyszczacz powietrza to idealne urządzenie dla alergików.

Dlaczego warto kupować przez Internet?

Robienie zakupów przez Internet jest bardzo wygodne ze względu na kilka aspektów. Przede wszystkim, dzięki dostępnym online różnym porównywarkom cen jesteśmy wstanie w ciągu kilku minut odnaleźć najkorzystniejszą ofertę. Co więcej, w Internecie możemy kupić nie tylko najtaniej, ale także wybrać produkt taki jaki rzeczywiście nam się podoba, nie ograniczając się do skromnego wyboru, jaki dają nam sklepy stacjonarne. Osoby mające opory przed zakupami przez Internet, często jako powód wymieniają trudność w zwrocie niechcianego produktu. Mylą się! Wymiana, zwrot i reklamacja produktu kupionego przez Internet jest bardzo łatwo, właściwie taka jak w sklepie stacjonarnym, z tym wyjątkiem, że w przypadku e-zakupów nie musisz nawet ruszać się z domu. Wystarczy, że w ustawowo przewidzianym czasie, zapakujesz produkt i wyślesz go pocztą lub kurierem do magazynu sklepu internetowego z dołączonym wnioskiem zwrotu lub reklamacji.

Pożyczka na zakupy przez Internet

Jeśli planujesz zakupy przez Internet, a brakuje Ci pieniędzy, nie musisz się ograniczać. Na Monedo Now za pomocą prostego formularza wybierzesz kwotę, której potrzebujesz, a także ustalisz czas, w którym chcesz spłacić pożyczkę.

Jeśli nasza praktycznych urządzeń nie przekonała Cię i chciałbyś zrobić coś tylko dla siebie, koniecznie sprawdź dlaczego warto polecieć na mecz Ligi Mistrzów!