Wakacje nad morzem latem 2019. Gdzie i za ile możesz spędzić urlop?

Wakacje to okres urlopowych wyjazdów. To czas długo oczekiwanego odpoczynku. Kierunki turystyczne są oczywiście różne, jednak wciąż największą popularnością cieszy się polskie morze.

Gdzie wyjechać nad morze latem?

Wakacje nad polskim morzem nie tracą na popularności. Przede wszystkim dlatego, że w Polsce mamy wiele pięknych plaż. W związku z tym, każdy z pewnością znajdzie idealną propozycję dla siebie. Niezmiennym zainteresowaniem turystów cieszy się choćby Ustka. Ta nadmorska miejscowość oferuje dwie plaże, zachodnią oraz wschodnią. Większym zainteresowaniem cieszy się plaża zachodnia. Przede wszystkim dlatego, iż znajduje się tam promenada oraz latarnia morska. Oprócz Ustki turyści często wybierają Kołobrzeg. Tym bardziej, że obecna tam plaża przeszła kilka lat temu gruntową rewitalizację. Oczywiście nie można zapomnieć także o Władysławowie. Jest to chyba najbardziej oblegane miejsce nad polskim morzem latem przez turystów.

Wakacje nad morzem z dziećmi. Wybór dobrego miejsca.

Szczególną uwagę na wybór miejsca wypoczynku zwrócić należy w sytuacji, kiedy na wakacje wybieramy się z dziećmi. Musi być to bowiem miejsce, w który dzieci będą miały zapewnione także inne rozrywki niż samo przebywanie na plaży. Jest to szczególnie ważne np. w sytuacji niepogody. Przykładem takiego miejsca może być Dębina koło Rowów. Tam odpocząć można w wygodnych domkach, a do samego morza dzieli nas zaledwie kilka kilometrów. Miejsce to pełne jest terenów zielonych, w których dzieci mogą się wybiegać. Obecne są tam także przygotowane dla dzieci place zabaw. Dodatkowo, z dziećmi można wybrać się na basen lub wycieczkę rowerową. Koszt takiego pobytu zależy od wybrania konkretnej oferty. Średnio jednak, koszt wyjazdu dla 4 osobowej rodziny na okres tygodnia wynosi między 1000 a 2000 złotych. Być może nie są to niskie koszty, jednak na szczęście istnieją różne atrakcyjne formy finansowania takich wakacji. Przykładem może być pożyczka na wakacje z dziećmi nad morzem.

Wakacje nad morzem za granicą. Kierunek Chorwacja!

Polscy turyści równie często wybierają oferty wakacji nad morzem za granicą. Jednym z popularniejszych kierunków jest Chorwacja. To, co przede wszystkim przyciąga polskich turystów do Chorwacji jest przede wszystkim gwarancja dobrej pogody. Tego możemy być pewni. Dodatkowo, Chorwacja to duże i przepiękne plaże. Co więcej chorwackie kurorty oferują swoim turystom dużo więcej ciekawych atrakcji poza plażami. Dodatkowo, znajduje się tam mnóstwo zabytków, które z pewnością warto zobaczyć. Biura podróży prześcigają się w coraz ciekawszych i atrakcyjnych ofertach wyjazdów wakacyjnych do Chorwacji. Obecnie znaleźć można już oferty, których koszt wynosi już od ok. 1000 zł za tygodniowy pobyt dla dwóch osób. Na taki wyjazd także oczywiście możliwa jest pożyczka na wakacje nad morzem za granicą.

Wakacje nad morzem w Polce nadal cieszą się dużym zainteresowaniem

Choć wakacje nad zagranicznym morzem cieszą się dużym zainteresowaniem, to jednak Polacy zdecydowanie częściej wybierają polskie morze. Kilka propozycji zostało już wymienionych. Jednak na koniec warto jest jeszcze zwrócić uwagę na Świnoujście. Przede wszystkim, dlatego, że jest to miasto, które położone jest na kilku wyspach. Już samo to jest nie lada atrakcją. To, co także wyróżnia to miejsce to fakt, iż w Świnoujściu znajduje się najszersza plaża nad morzem w Polsce. Co więcej, w Świnoujściu zwiedzić można także najwyższą latarnię morską w naszym państwie. Sięga aż 68 metrów wysokości. Tygodniowy pobyt w tej miejscowości kosztuje między 1000 a 2000 zł dla dwóch osób. Wszystko oczywiście zależy od wybranej oferty. Na szczęście, pożyczka na wyjazd nad morze to możliwe najlepsze rozwiązanie pokrycia kosztów pobytu.

Pożyczka na wakacje nad morzem

Jak zatem widać możliwości spędzenia wakacji nad morzem jest bardzo wiele. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań. Jeśli Ty marzysz o wakacjach nad morzem, ale brakuje Ci gotówki – nie myśl, że wszystko już stracone. Jest jeszcze Monedo Now, czyli szybka pożyczka, którą można wziąć w 3 minuty i to nie wychodząc z domu.  Wystarczy, że na stronie Monedo wypełnisz formularz, w którym wybierzesz kwotę, którą potrzebujesz, a także dopasujesz wielkość raty. W Monedo Now możesz wziąć pożyczkę nawet do 20 000 zł.