Gdzie spędzić sylwestra 2018 za granicą?

Nie masz planów na sylwestra? Zapowiada się kolejny sylwester z dwójką? Choć do sylwestra zostało raptem kilkanaście dni, jeszcze nie wszystko stracone. Nie musisz godzić się na sylwestra „bez fajerwerek”, wystarczy, że wykorzystasz jedną z naszych propozycji. W artykule podpowiadamy m.in. gdzie spędzić sylwestra za granicą, a także co robić 31 grudnia jeśli jesteś singlem.

Sylwester za granicą

Może o tym nie wiesz, ale wiele agencji turystycznych oferuje zagraniczne wycieczki sylwestrowe last minute.  W zależności od oferty agencji turystycznej, sylwestra za granicą można spędzić na wiele różnych sposobów. Wycieczka zagraniczna może uwzględniać zwiedzanie, bal sylwestrowy, nocleg w hotelu i poczęstunek. Większość agencji gwarantuje uczestnikom sylwestra także alkohol, np. w postaci butelki szampana. Popularnymi kierunkami wyjazdów sylwestrowych są Paryż i Rzym.

Sylwester 2018 w Paryżu

Paryż nie bez powodu nazywany jest miastem zakochanych.  Wieża Eiffla, romantyczne paryskie uliczki,  wspaniałe wino to tylko niektóre aspekty stolicy Francji, które przyciągają młode pary do Paryża. Właśnie dlatego, to idealne miejsce na spędzenie romantycznej nocy sylwestrowej ze swoim ukochanym lub ukochaną. Wspaniale jeśli do Paryża przyjedziecie dzień wcześniej i zaczniecie od zwiedzania miasta. Pierwszy dzień w Paryżu możecie zakończyć spacerem pod Łuk Triumfalny, a także kolacją przy świecach w jednej z paryskich restauracji, np. w restauracji Monte Carlo. 31 grudnia, zjedzcie prawdziwe paryskie śniadanie składające się ze świeżego croissanta i kawy. Resztę dnia poświęćcie na relaks, wizytę w saunie lub salonie masażu, a także na przygotowania do balu sylwestrowego. O północy przywitajcie Nowy Rok kieliszkiem szampana pod Wieżą Eiffla.

Sylwester 2018 w Rzymie

Rzym przyciąga turystów z całego świata. Jego popularność nie słabnie nawet w sezonie zimowym, także w sylwestra. Turyści uwielbiają to miasto przede wszystkim ze względu na jego bogatą historię. Sylwester w Rzymie warto więc połączyć ze zwiedzaniem Muzeów Watykańskich, Kaplicy Sykstyńskiej, Koloseum oraz Bazyliki Św. Piotra. Obowiązkowym punktem każdej wycieczki po Rzymie jest także degustacja wina oraz spróbowanie tradycyjnej włoskiej pizzy lub pasty. O północy warto znaleźć się na Piazza del Popolo, gdzie organizowana jest impreza sylwestrowa.

Sylwester dla singli

Jeśli jesteś singlem ale nie chcesz spędzać nocy sylwestrowej samotnie, możesz skorzystać z wielu dostępnych propozycji sylwestrów dla singli, które organizowane są w miastach w całej Polsce. Co więcej, spośród wielu ofert, możesz wybrać taką imprezę sylwestrową, która odpowiada Twoim gustom muzycznym. Podczas balów sylwestrowych dla singli, organizowanych jest wiele zabaw, które mają na celu zapoznanie uczestników ze sobą. Istnieje więc duża szansa, że podczas tegorocznego sylwestra poznasz miłość swojego życia.

Kolejny sylwester z „dwójką”?

Jak widzisz nie musisz spędzać kolejnego sylwestra „z dwójką” – i to nawet jeśli nie masz wystarczającej ilości gotówki, aby pojechać na spontaniczną zabawę sylwestrową za granicę, bądź aby spędzić go na zorganizowanej imprezie sylwestrowej tu w Polsce. Wystarczy, że skorzystasz z ekspresowej pożyczki w Monedo Now. Aplikowanie o pożyczkę jest bardzo proste. Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić, aby otrzymać dodatkowe pieniądze jest wypełnienie formularza na stronie Monedo. Pożyczone pieniądze bez problemu spłacisz nawet w 25 ratach.

Sprawdź również nasz poradnik o tym, jak przygotować kolację wigilijną bez kiwnięcia palcem.