Prezent na Dzień Mężczyzny dla faceta z pasją

Niespełna miesiąc pozostał do Dnia Mężczyzny. Jeśli planujesz uczcić ten dzień ze swoim facetem, warto żebyś już teraz zastanowiła się jaki prezent kupić mu z okazji tego święta. W szczególności, jeśli Twój mężczyzna to facet z pasją. Żeby ułatwić Ci to zadanie przygotowaliśmy kilka naszych pomysłów na prezent na Dzień Mężczyzny dla faceta z pasją.

Kiedy jest Dzień Mężczyzny?

Większość osób doskonale wie, kiedy jest Dzień Kobiet, natomiast prawie nikt nie wie, kiedy jest Dzień Mężczyzny. Co więcej, ludzie bardzo często nie potrafią rozróżnić święta Dnia Mężczyzny od święta Dnia Chłopaka. Właśnie dlatego spieszymy im z pomocą i odpowiadam, że w Polsce – Dzień Mężczyzny obchodzony jest 10 marca, a Dzień Chłopaka 30 września. Data 10 marca nie została wybrana przypadkowo na dzień święta mężczyzn. W tym dniu, chrześcijanie wspominają 40 Świętych Męczenników z Sebasty, którzy odmówili wyrzeczenia się wiary chrześcijańskiej.

Prezent dla mężczyzny, który lubi samochody

Jeśli Twój mężczyzna jest fanem motoryzacji lub po prostu lubi samochody, zastanów się nad dwoma poniższymi propozycjami Monedo Now.

Jazda samochodem rajdowym lub wyścigowym

Który mężczyzna nigdy nie marzył o staniu się kierowcą rajdowym? Który mężczyzna nigdy nie wyobrażał sobie siebie za kierownicą bolidu formuły 1, samochodu rajdowego lub wyścigowego? No właśnie. Też go nie znamy. Właśnie dlatego, dobrym pomysłem na prezent dla mężczyzny z pasją motoryzacyjną jest voucher na jazdę samochodem rajdowym lub na jazdę samochodem wyścigowym. Takie przejażdżki organizowane są nie tylko na torach wyścigowych, ale także na płytach lotnisk. Koszty takich przejażdżek są stosunkowo nieduże. Jazda po torze wyścigowym Ferrari F430 kosztuje ok. 350 zł. Jazda po torze Dodge Viper GTS kosztuje podobnie.

Off-Road 4×4 – Wyprawa samochodem terenowym

Czym jest Off-Road 4×4? To w skrócie jazda po lesie, piaszczystych drogach, przez bagna oraz po innych wymagających trasach samochodem terenowym, koniecznie z napędem na 4 koła. Opcji tras off-road jest w Polsce naprawdę sporo. Jedną z takich tras jest ta w okolicach Kazimierza Dolnego. Wiedzie uczestników rajdu przez malownicze lessowe wąwozy. Weekend off-road dla dwojga to koszt ok. 1500 zł.

Prezent dla mężczyzny, który lubi majsterkować

Marzeniem prawdziwego majsterkowicza są dobre narzędzia, a te nie są tanie. Wiele osób mających zamiłowanie do majsterkowania, realizuje swoją pasję wykorzystując do tego akcesoria, które odziedziczyli po swoich rodzicach lub dziadkach. Właśnie dlatego dla majsterkowicza są narzędzia. Jeśli więc szukasz prezentu dla mężczyzny, który lubi majsterkować, zastanów się nad naszymi propozycjami.

Stół lub wózek warsztatowy

Posiadanie profesjonalnego wózka narzędziowego przez majsterkowicza to dla niego komfort i spore ułatwienie. Dlaczego? Ponieważ dzięki niemu majsterkowicz może przemieścić się z nim w dowolne miejsce, bez potrzeby dźwigania ciężkich narzędzi. Oprócz tego wózek można wykorzystywać jako stół warsztatowy. Profesjonalne wózki narzędziowe wyposażone są w blat górny, na którym umieszczone są szufladki. W nich, można schować drobne akcesoria takie jak taśmy izolacyjne, małe śrubokręty lub ołówek stolarski. Blat zazwyczaj jest zabezpieczony gumowymi narożnikami. Większe szuflady znajdują się w środkowej części wózka. Tam przechowywane są cięższe i większe narzędzia, klucze, śrubokręty i inne akcesoria. Wózek narzędziowy porusza się zazwyczaj na gumowych kółkach, które obracają się i które można blokować. Profesjonalny stół lub wózek warsztatowy z zestawem narzędzi kosztuje ok. 1600 złotych.

Zestaw kluczy nasadowych

Profesjonalnego majsterkowicza poznacie po profesjonalnym zestawie kluczy nasadowych. Oczywiście, to żart, ale jest w nim ziarenko prawdy. Dlaczego? Ponieważ klucze nasadowe kluczom nasadowym nierówne. Zestawy kluczy nie tylko różnią się jakością wykonania, ale także możliwościami ich zastosowania. Istnieją różne rodzaje kluczy, które są przeznaczone do wykonywania różnych zadań. Wybierając zestaw kluczy nasadowych dla swojego faceta, dowiedz się w pierwszej kolejności do czego będzie ich potrzebował. Jeśli np. zestaw ten znajdzie zastosowanie w garażu, zdecyduj się na taki wyposażony w nasadki i pokrętła ¼ i ½. Kupując klucze nasadowe zwróć też uwagę na to z czego wykonana jest walizka. Najbardziej wytrzymałe to te wykonane z metalu. Rozbudowany zestaw kluczy nasadowych kosztuje ok. 1000 – 1500 złotych.

Prezent dla mężczyzny, który lubi adrenalinę

Kino, teatr, koncerty muzyki klasycznej? Takie prezenty to dla mężczyzn lubiących adrenalinę prawdziwa męka. Właśnie dlatego, zdecyduj się na prezent, który choć trochę zmrozi mu krew w żyłach lub chociaż wywoła gęsią skórkę.

Kurs latania na motoparalotni

To, że Dzień Mężczyzny w Polsce obchodzony jest zaraz przed początkiem wiosny daje Ci sporo możliwości.

Np. możesz kupić facetowi voucher na kurs latania motoparalotnią. Podstawowe szkolenie paralotniowe kosztuje ok. 1500 zł. Cena szkolenia doskonalącego jest podobna. Dlaczego akurat kurs motoparalotnią? Bo skok ze spadochronem kupują wszyscy, a loty na motoparalotni to nadal oryginalny pomysł na prezent.

Kurs pilotażu awionetki

Kurs pilotażu awionetki to z kolei prezent, który wymaga nieco większej ilości gotówki niż pozostałe zaproponowane w tym artykule prezenty. Aby go ukończyć, uczestnik musi przejść trzy etapy – pierwszy kurs pilotażu na symulatorze, szkolenie teoretyczne, aż wreszcie szkolenie praktyczne. Pełny kurs pilotażu awionetki może kosztować od 20 – 40 tys. złotych. Po jego ukończeniu, można ubiegać się o licencję PPL(A). Zdobyta licencja pozwala na samodzielne loty w dobrych warunkach z bardzo dobrą widocznością na terenie Polski.

Pożyczka na prezent dla mężczyzny na Monedo Now

Chciałabyś sprawić niezapomniany prezent swojemu mężczyźnie, ale nie masz wystarczającej ilości pieniędzy? Zastanawiasz się skąd wziąć dodatkowe 1500 zł? Wsparcie finansowe uzyskasz na Monedo Now. Dzięki internetowej aplikacji Monedo, w łatwy sposób otrzymasz pożyczkę, której spłatę rozłożysz w czasie według Twoich potrzeb. Pożyczka w Monedo Now to pożyczka, którą możesz spłacić nawet w 25 ratach.

Zobacz również: