Prezent na Dzień Chłopaka 2019. Kiedy wypada? Jaki prezent kupić?

O Dniu Chłopaka nie trudno zapomnieć, a przecież co roku święto to wypada w ostatni dzień września. Prezent podarowany z okazji tego dnia chłopakowi na pewno będzie stanowić dla niego miły dowód pamięci. Jaki prezent kupić na Dzień Chłopaka 2019? – podpowiadamy w artykule.

Kiedy wypada Dzień Chłopaka w 2019 roku?

Dzień Chłopaka wypada 30 września – w poniedziałek. Jako że święto to obchodzi się zaraz po wakacjach, możesz nie mieć wystarczających funduszy żeby kupić prezent z tej okazji. Na szczęście, zawsze możesz skorzystać z szybkiej pożyczki online na prezent, która załata chwilową dziurę w portfelu.

Prezent na Dzień Chłopaka do 500 zł.

Dysponując budżetem ok. 500 zł na prezent na Dzień Chłopaka można zagwarantować osobie obdarowywanej sporą niespodziankę. W tym zakresie cenowym dostępne są już nie tylko perfumy czy elektroniczne gadżety. Możliwy jest także udział w aktywnościach wyzwalających sporą dawkę adrenaliny.

Prezent dla Twojego syna do 500 zł.

Pomysłów na niewielki prezent dla syna do 500 zł warto szukać wśród gadżetów elektronicznych. Taki prezent z pewnością spodoba się dziecku. W zależności od wieku dziecka można wybrać samochód sterowany elektronicznie lub zestaw gier i gadżetów do komputera. Na początku roku szkolnego dobrze sprawdzi się też nowy telefon komórkowy, który pozwoli nie tylko na kontakt z rówieśnikami, ale także z domem. Starszemu chłopcu można zafundować np.  lot balonem lub przejażdżkę off-roadowym samochodem.

Prezent dla Twojego chłopaka do 500 zł.

Prezenty dla chłopaka do 500 zł mogą być z serii tych tylko dla niego oraz z tych dla dwojga. Wśród tych pierwszych, dobrym wyborem są markowe perfumy. Za taką kwotę, na niektórych torach wyścigowych Twój chłopak przejedzie się samochodem rajdowym. Z kategorii prezentów dla dwojga można zdecydować się wspólny zabieg w spa lub masaż. Ciekawą opcją jest możliwość wspólnego lotu szybowcem.

Prezent na Dzień Chłopaka do 1500 zł.

Kupując prezent na Dzień Chłopaka do 1500 zł, możesz wybierać spośród wielu kategorii prezentów: wyjazdy zimowe, kursy, sprzęt muzyczny i wiele, wiele innych. Oto nasze propozycje.

Prezent dla Twojego syna do 1500 zł.

Mając budżet 1500 zł można sprawić synowi bardzo sensowny prezent, szczególnie jeśli jest on fanem jakiegoś rodzaju sportu – np. sportów zimowych. W takiej sytuacji, warto zdecydować się na kupno sprzętu narciarskiego lub snowboardu. Taki prezent jest odpowiedni, m.in. z racji zbliżającego się sezonu zimowego. Idąc tym tropem,  alternatywną opcją na prezent na Dzień Chłopaka jest wykupienie miejsca na zimowym obozie sportowym.

Prezent dla Twojego chłopaka do 1500 zł.

Kupno prezentu o wartości do 1500 zł dla chłopaka może być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza dla osób młodych. W takiej sytuacji pomóc może pomóc szybka chwilówka na prezent. Dobrymi propozycjami na prezent w tej cenie jest przejażdżka luksusowych samochodem lub romantyczny lot awionetką tylko we dwoje.

Prezent na Dzień Chłopaka do 2500 zł.

Jeżeli Twój budżet na prezent na Dzień Chłopaka sięga 2500 zł to dysponujesz niezliczoną ilością możliwości. Aby łatwiej było Ci udźwignąć taki wydatek, warto wspomóc się szybką pożyczką na prezent w Monedo Now.

Prezent dla Twojego syna do 2500 zł.

Za 2500 zł można kupić synowi dobry sprzęt grający do pokoju, bardzo przyzwoity rower czy nawet elektryczną hulajnogę. Można też zdecydować się na bardziej praktyczne prezenty i zafundować mu komputer. Wrzesień to też dobry moment by wykupić dziecku pakiet ciekawych zajęć, czy to językowych czy sportowych. W budżecie 2500 zł na prezent dla syna, można też poszukać możliwości zafundowania mu niezwykłej przygody także w gronie rodzinnym lub w gronie jego rówieśników. Może to być zorganizowany wyścig na quadach lub na torze gokartowym. W kwocie 2500 zł kupisz chłopakowi także dobry aparat fotograficzny, którym będzie uwieczniał niezapomniane dla niego chwile.

Prezent dla Twojego chłopaka do 2500 zł.

Mając 2500 zł,  w tej cenie bez problemu znajdziemy dla chłopaka dobry, markowy zegarek, a taki prezent zawsze służy przez długie lata. Dodatkowo, na kopercie zwykle można wygrawerować krótki pamiątkowy liścik. Na dzień chłopaka warto też jednak podarować coś innego niż kolejny gadżet. Choć chłopcy i mężczyźni lubią praktyczne prezenty to są takie przeżycia, które ucieszą ich jeszcze bardziej. A że niemal każdy chłopak kocha samochody można mu zafundować przeżycia dwojakiego rodzaju. Z jednej strony możliwość jazdy po prawdziwym torze wyścigowym, a z drugiej strony możliwość doskonalenia sztuki jazdy.