Obozy wakacyjne dla dzieci 2019. Dowiedz się, na jaki obóz wakacyjny wysłać dziecko latem.

Lipiec, sierpień i początek września to czas, w którym organizowane są obozy wakacyjne dla dzieci.  W artykule, piszemy na jaki obóz wakacyjny warto wysłać dziecko latem, z jakimi kosztami należy się liczyć, a także jak przygotować dziecko do obozu wakacyjnego.

Rodzaje obozów wakacyjnych dla dzieci. Radzimy, na jaki obóz wakacyjny posłać dziecko.

Jest wiele rodzajów obozów wakacyjnych dla dzieci. Wybierając kolonie dla własnego dziecka należy kierować się przede wszystkim jego umiejętnościami i talentami. Najważniejsze jest jednak to, czy dany obóz wakacyjny podoba się dziecku. Jeśli Twoje dziecko ma duży temperament i sporo energii, wyślij go na obóz, który pozwoli mu ją rozładować. Jednym z takich wyjazdów jest obóz paintballowo – quadowy. Jeśli mimo wszystko, uważasz, że to za duża porcja wrażeń dla Twojego malucha, wyślij go na obóz sportów wodnych. Twoje dziecko całe dnie spędzi pływając żabką, kraulem lub ścigając się z rówieśnikami na kajaku. W sytuacji, gdy Twoja pociecha ma bardziej artystyczne zapędy, nie wahaj się zapisać go na obóz aktorski lub malarski. Możesz też postawić na walor wakacyjny takiego obozu i wykupić kolonie językowe. Jak widzisz, opcji na obóz wakacyjny dla dziecka jest sporo i to od Ciebie i Twojej pociechy zależy, który będzie najlepszy.

Ceny letnich obozów wakacyjnych dla dzieci. Piszemy, ile kosztuje letni obóz wakacyjny dla dzieci.

Choć ceny letnich obozów wakacyjnych dla dzieci są zróżnicowane, to na podstawie ofert dostępnych w Internecie można wyliczyć średnią cenę takich kolonii. Za dwa tygodnie obozu wakacyjnego dla dziecka w Polsce zapłacimy ok. 1600 zł, chyba że jest to obóz językowy. Ceny letnich obozów wakacyjnych są znacznie wyższe i wahają się w granicach 2500 – 3500 zł za ok. 7 dni. Oczywiście, takie obozy są najczęściej organizowane za granicą.

Spakowanie dziecka na letni obóz wakacyjny. Podpowiadamy, jak spakować dziecko na letni obóz wakacyjny.

Bardzo ważnym etapem jest samo przygotowanie, wyposażenie i spakowanie dziecka na letni obóz wakacyjny. Jeśli to kolonie nad wodą, koniecznie spakuj dwa ręczniki, kąpielówki, czepek, okularki i maskę nurka. Jeśli będzie taka możliwość, pomyśl o zapakowaniu piłki dmuchanej lub piłki siatkowej.

Kieszonkowe dla dziecka na letni obóz wakacyjny. Daj dziecku kieszonkowe adekwatne do długości wyjazdu.

Opłata za letni obóz wakacyjny to nie jedyny wydatek, który trzeba ponieść w związku z wyjazdem dziecka. Ważne jest także zapewnienie dziecku kieszonkowego, którego posiadanie na letnim obozie jest niezbędne. Twoje dziecko, z pewnością będzie potrzebować pieniędzy na drobne wydatki takie jak lody, picie, ciastka i inne. Na dwutygodniowy wyjazd, dziecko może potrzebować ok. 300 zł kieszonkowego.

Pożyczka na letni obóz wakacyjny dla dziecka

Jeśli Twoje dziecko wyjeżdża na letni obóz wakacyjny, możesz potrzebować dodatkowej gotówki. Otrzymasz ją, dzięki pożyczce w Monedo Now. To szybki sposób na spełnienie marzeń dziecka o fajnych wakacjach.