Czy pożyczka w Monedo Now to rozwiązanie dla Ciebie?

Pożyczka idealna do 10 000 złotych?

Jeśli wiesz, że wreszcie przyszedł ten moment, w którym Twoje mieszkanie powinno zyskać zupełnie nowy, odświeżony wygląd i zdecydujesz się na remont, będziesz musiał sięgnąć głęboko do portfela. Remonty mają to do siebie, że kosztują naprawdę dużo. Same materiały, narzędzia, a potem nowe meble i wystrój wnętrz to ogromne koszty. A do tego trzeba doliczyć również wynagrodzenie specjalistów, którzy pomogą przekuć marzenia w mieszkaniową rzeczywistość.

Kobieta zaciąga prostą i szybką pożyczkę bez wychodzenia z domuA może marzysz o tym, by w momencie, w którym w Polsce panuje zima i wszyscy przemierzają świat szczelnie owinięci w płaszcze i szaliki, udać się do ciepłych krajów i odpocząć w promieniach gorącego słońca na piaszczystej plaży? Wycieczki, bez względu na to czy last czy first minut to duży wydatek, szczególnie, jeśli w planach masz naprawdę egzotyczne miejsce, pełne palm i słońca. Taki wypoczynek to niezapomniana przygoda, ale i spore obciążenie dla domowego budżetu.

Każde z powyższych punktów ma jedną wspólną cechę – wysokie koszty. Ale spokojnie, nawet jeśli nie udało Ci się zaoszczędzić odpowiednio dużo, będziesz mógł spokojnie sobie na to pozwolić. Na ratunek przybywa Monedo Now z pożyczką szytą na miarę. Pożyczką bezpieczną, zaciąganą na przejrzystych warunkach, której fundamentem jest jakość i zaufanie.

Pożyczka w Monedo Now została stworzona dla tych, którzy podejmują szybkie decyzje, szczególnie wtedy, kiedy pieniądze są im niezbędne. To rozwiązanie szybkie, bowiem wszystkie formalności załatwiane są przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu, wypełniana dziesiątek stron najróżniejszych formularzy. Nie trzeba się tego obawiać – jest to proces niezwykle prosty i szybki.

Jakie warunki trzeba spełnić?

Przede wszystkim trzeba mieć ukończone 18 lat. Warunkiem koniecznym jest również posiadanie konta w polskim banku, najlepiej takiego, do którego mamy dostęp za pośrednictwem internetu. Ponadto należy mieć działający adres e-mail – taki, do którego mamy pełny dostęp. Istotną kwestią jest także dochód – pożyczkę w Monedo Now możemy zaciągnąć wtedy, gdy na nasze konto co miesiąc wpływa stała kwota – najczęściej jest to pensja.

Spłata zobowiązania odbywa się w systemie ratalnym. Oddawać pożyczone pieniądze możemy przez okres od 6 do 24 miesięcy. Dokładne rozłożenie w czasie rat ustalamy w momencie zawierania umowy drogą elektroniczną. Monedo Now stara się dopasować do Waszych potrzeb i zaproponować takie warunki, które pozwolą się cieszyć Wam z środków, które wpływają na Wasze konto i marzeń, które możecie dzięki nim spełniać. Dba również o to, byście mogli swobodnie, bez żadnych problemów spłacić zobowiązanie w terminie. Wszystkie formalności załatwiane są z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo – zarówno danych jak i środków finansowych.

Poniżej proponujemy Wam test. Składa się on z kilku, bardzo prostych, pytań. Poświęć kilka chwil, by wypełnić, a przekonasz się, czy pożyczka w Monedo Now jest dla Ciebie. Jeśli po przeliczeniu wyniku okaże się, że nie spełniasz wszystkich warunków – nie martw się. Na rynku finansowym znajdziesz na pewno wiele instrumentów, ofert i produktów, które przyjdą Ci z pomocą. A Monedo Now nigdzie się nie wybiera, będzie czekać, aż będziesz mógł wrócić i skorzystać z propozycji szytej na miarę.

Potrzebujesz pieniędzy? Sprawdź, czy Monedo Now to rozwiązanie dla Ciebie

*Pamiętaj, że treści, jakie znajdziesz na tym blogu nie stanowią porad finansowych. Radzimy skonsultować się z Twoim osobistym doradcą finansowym przed wykorzystaniem jakichkolwiek rad lub wskazówek zawartych w tym poście.