Kreditech Polska sp. z o.o. została wyróżniona tytułem Symbol 2016

W 2016 odbyła się 6 edycja konkursu SYMBOL 2016, organizowanego przez Monitor Biznesu – ogólnopolski, niezależny dodatek promocyjno-informacyjny, dystrybuowany z „Rzeczpospolitą”. Jesteśmy dumni, że w tym roku, to właśnie firma Kreditech Polska otrzymała tytuł SYMBOL 2016 – „PRZYJAZNE USŁUGI FINANSOWE”.

Symbol 2016 KreditechOd 2012 roku systematycznie pracujemy nad jakością naszych usług jak i funkcjonalnością wszystkich produktów oferowanych przez firmę. W naszym portfolio znajdują się miedzy innymi pożyczki krótkoterminowe (Kredito24.pl oraz Pandamoney) jak również oferta pożyczek ratalnych (Monedo Now). Tak szeroka oferta stworzona została z myślą o osobach, które potrzebują finansowania z różnych powodów. Czasem są to małe kwoty, na krótki okres czasu, przykładowo niespodziewane wydatki, święta itp., czasem większe np. remont domu, kupno samochodu.

Wspólnym elementem całej oferty jest jednak prostota i transparentność. Procesy aplikacji o pożyczkę w firmie Kreditech odbywają się całkowicie online i trwają kilkanaście minut. Proces ubiegania się o pożyczkę jest bardzo prosty. Wystarczy wejść na wybraną ofertę (Kredito24.pl, Pandamoney lub Monedo Now) i wypełnić krótki formularz online. System na podstawie podanych informacji przygotowuje ofertę i jeśli Klient ją zaakceptuje, pieniądze wypłacane są bezpośrednio na konto bankowe lub konto PayPal.

Całkowity koszt pożyczki prezentowany jest już na samym początku, dzięki temu Klient doskonale wie ile zapłaci finalnie za pożyczkę i kiedy mija termin jej spłaty. Wszelkie formalności sprowadzone zostały do minimum. W szybko rozwijającym się świecie eCommerce prostota i wygoda jest kluczem.

Dziękujemy za zaufanie Klientom i nie przestajemy dalej pracować nad uproszczeniem oferty i podnoszeniem jakości obsługi. Szczęśliwego Nowego Roku!

Zespół Kreditech Polska