Dzień Darmowej Dostawy – Lista Sklepów

Przeglądanie Internetu w poszukiwaniu atrakcyjnych rabatów i zniżek to jedna z tych rzeczy, które Polacy lubią w sieci robić najbardziej. Niestety, nawet najbardziej korzystną promocję, mogą zabić wysokie koszty dostawy. Jeśli więc nie lubisz płacić za koszty transportu zakupionych produktów, z pewnością zainteresuje Cię ogólnopolska akcja, która będzie miała miejsce 5 grudnia – Dzień Darmowej Dostawy.

Na czym polega Dzień Darmowej Dostawy?

Inspiracją dla ustanowienia Dnia Darmowej Dostawy, podobnie jak w przypadku Black Friday i Cyber Monday, był amerykański odpowiednik, tzw. Free Shipping Day organizowany w Stanach Zjednoczonych Ameryki od 2008 roku. Klienci e-sklepów, którzy zrobią zakupy 5 grudnia mogą liczyć na darmową wysyłkę zamówionych produktów oraz na dostawę przed Wigilią Bożego Narodzenia. Skorzystanie z bezpłatnej dostawy będzie możliwe w ten dzień już minutę po północy. Natomiast promocja zakończy się o 23.59. Akcja ma na celu zachęcenie konsumentów do robienia zakupów przez Internet i pokazania, że może być to dla nich świetna alternatywa dla zakupów w sklepach stacjonarnych, które pochłaniają znacznie więcej czasu.

Na co zwracać uwagę robiąc zakupy 5 grudnia 2018?

Wiele sklepów internetowych 5 grudnia zwolni swoich Klientów z opłat za dostawę, jednak trzeba pamiętać o tym, że nie wszystkie produkty w tych sklepach będą objęte promocją. Należy więc uważać na to, czy za dostawę produktów, na które się zdecydujemy, sprzedawca na pewno nie policzy ani złotówki. Spora część Klientów wykorzystuje ten dzień, aby zapłacić mniej za świąteczne zakupy, jednak 5 grudnia warto też pomyśleć o kupnie produktów, których dostawa jest na co dzień bardzo droga – np. mebli czy sprzętu RTV i AGD. Pieniądze zaoszczędzone na dostawie, możesz przeznaczyć na zrobienie większych zakupów.

Lista sklepów biorących udział w Dniu Darmowej Dostawy

5 grudnia skorzystamy z darmowej dostawy w sklepach, które zadeklarowały chęć udziału w akcji. Za dostawę nie zapłacimy w serwisach takich jak.: Black Red White, Giacomo Conti, Juka, Douglas, TOP SECRET, Coccodrillo, Motoautko, Sportbazar, MegaKoszulki, CupSell, Wideorejestratory24l i wiele innych. Pełną listę sklepów znajdziecie na stronie https://www.dziendarmowejdostawy.pl

Usługa Płacę później z PayU i Monedo Now – jakie daje korzyści?

Planujesz zaoszczędzić na dostawie w Dniu Darmowej Dostawy? Pamiętaj, że dzięki Monedo Now i PayU możesz zyskać na Dniu Darmowej Dostawy jeszcze więcej. Płacąc za zakupy z PayU skorzystaj z usługi Płacę Później, dzięki której zyskasz możliwość odłożenia płatności na 30 dni. W ten sposób zyskujesz czas na zdobycie większej ilości gotówki na Twoje zakupy. Szczegóły o tej formie płatności znajdziesz na: https://place-pozniej.payu.pl/.

Możesz też wziąć szybką pożyczkę, która sprawi, że nie będziesz musiał się ograniczać i 5 grudnia kupisz wszystko to, czego potrzebujesz. Pożyczkę w Monedo.pl weźmiesz już od 1500 złotych i rozłożysz ją nawet na 25 wygodnych rat. Pożyczka w Monedo Now to pożyczka pozabankowa. Korzystamy z indywidualnych i przyjaznych Klientom metod weryfikacji Klientów, więc jeśli jesteś bezrobotny, nie masz umowy o pracę lub po prostu nie osiągasz stałych dochodów i masz wątpliwości, czy będziesz mógł skorzystać pożyczki w Monedo Now – skontaktuj się z nami.