/Szukasz nowych butów?

Szukasz nowych butów?

W sklepach świetne promocje, a Ty akurat nie masz wolnej gotówki. A jakby tak, zrobić zakupy bez płacenia? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

PayU Płacę Później czyli zakupy do 30 dni za darmo.

7 powodów dlaczego jest to najlepszy wybór

1. Nie musisz czekać na wypłatę (kupujesz bez pieniędzy)

Nie stracisz już szansy na atrakcyjne ceny i nie ominą Cię najlepsze promocje. Nie musisz już czekać do dnia wypłaty – kupujesz wtedy, kiedy potrzebujesz.

2. Możesz kupować więcej

Jeśli wpadnie Ci w oko jakiś fajny produkt w wyjątkowej cenie lub po prostu wolisz towary z wyższej półki, nie musisz martwić się o cenę. Korzystaj z okazji!

3. Ty decydujesz o tym, kiedy płacisz

Czas na spłatę masz aż do 30 dni. Spłaty możesz dokonać w dowolnym momencie, a jeśli 30 dni to za mało to możesz rozłożyć płatność na 6 wygodnych rat.

4. Koniec kupowania „W ciemno”

PayU Płacę Później daję Ci możliwość sprawdzenia/przymierzenia zakupionego towaru zanim za niego zapłacisz. Jeśli zakup nie będzie Ci pasował, możesz zwrócić go zgodnie z regulaminem sklepu. Zamówienie zostaje anulowane, a sprzedawca zwraca pieniądze do pożyczkodawcy.

5. Brak dodatkowych kosztów

Jeśli wybierzesz tą metodę płatności i opłacisz zamówiony towar w ciągu 30 dni to nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Płacisz jedynie za produkt i ewentualne koszty dostawy.

6. Żadne promocje Cię nie ominą

Jeśli trafisz na świetną okazję wymarzonego produktu to nie musisz się martwić o brak środków na koncie. Robisz zakupy po atrakcyjnej cenie, a spłaty dokonujesz w ciągu 30 dni lub rozkładając na 6 wygodnych rat.

7. Kupujesz szybko i łatwo

Najfajniejsze w tej metodzie jest to, że zakupy robisz szybko i łatwo. Możesz kupować korzystając z komputera lub urządzeń mobilnych. Przy pierwszych zakupach wypełniasz tylko krótki formularz, a następnym razem dane są już zapisane na Twoim Profilu Użytkownika. monedo bnpl cycle

Poznaj lepiej sposób działania metody płatności PayU Płacę Później