/Biuro Prasowe

Najważniejsze Wiadomości

1. Monedo

1.1 Kreditech ma 20 mln euro na rozwój

Kreditech chce być liderem rynku pożyczek online w segmencie klientów „near-prime”. Wywodząca się z Niemiec firma, działająca w Polsce pod marką Monedo Now, pozyskała niedawno 20 mln euro finansowania od prywatnych inwestorów! Czytaj dalej tu!

1.2 Moje Monedo

Na Moje Monedo możesz w łatwy i wygodny sposób kontrolować Twoją pożyczkę i korzystać z nowych funkcji. Zobacz jakie masz możliwości w Moje Monedo!

1.3 Szukasz nowych butów?

W sklepach świetne promocje, a Ty akurat nie masz wolnej gotówki. A jakby tak, zrobić zakupy bez płacenia? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Czytaj tu!

1.4 Czym są odroczone płatności Monedo?

Nowa metoda finansowania zakupów w e-sklepach. Usługa PayU Płacę Później – przedstawiamy zalety i wyjaśniamy prosty i szybki proces działania. Poznaj nowoczesny sposób na udane zakupy w internecie. Czytaj tu!

1.5 Raty PayU Monedo przez internet – łap okazje cenowe i spłacaj wygodnie!

Raty przez internet to komfortowy sposób płatności za zakupy. Rób zakupy nawet wtedy, gdy nie masz wolnej gotówki. Sprawdź tutaj jakie to proste!

1.6 Badamy potrzeby naszych klientów!

Zakupy na raty świetnie sprawdzają się w sklepach RTV i AGD. Sprawdziliśmy, jakie produkty najchętniej kupują nasi klienci. Czytaj tu!