/Bezpieczeństwo
beehive

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem.

Robimy wszystko, by ochronić Ciebie i Twoje informacje — w naszych sieciach i serwerach, jak również w oprogramowaniu i aplikacjach internetowych, z których korzystamy.

Jak Cię chronimy

W kwestiach Twojego bezpieczeństwa nie idziemy na żadne skróty. Nasze wysoce techniczne podejście dzieli się na cztery etapy.

Prewencja

Wykorzystujemy system bezpieczeństwa standardu branżowego wraz z serwerami posługującymi się uwierzytelnianiem wieloetapowym. Cyklicznie wykonujemy testy zabezpieczeń i dokonujemy aktualizacji oprogramowania, aby lepiej chronić Twoje dane.

Detekcja

Zabezpieczenie Twoich danych to zaledwie początek. Idziemy o krok dalej i uprzedzamy wystąpienie potencjalnych błędów, non stop monitorując informacje oraz przeprowadzając analizy mające na celu utrzymanie sprawnego funkcjonowania.

Reakcja

Mamy przygotowane plany aktywnej reakcji. W razie nieprzewidzianych zdarzeń nasz system wysyła alerty do zespołu bezpieczeństwa. Szybko reagujemy na nietypowe sytuacje i rozwiązujemy je tak, by nie powtórzyły się w przyszłości.

Ochrona danych

Klienci powierzają nam swoje dane, dlatego też podejmujemy dodatkowe kroki w celu ich ochrony: wszystko przechowywane jest na zabezpieczonych serwerach, dane są szyfrowane, a zapory wymagają wieloetapowego uwierzytelniania w celu uzyskania dostępu.

Dodatkowe środki bezpieczeństwa

Poniżej przedstawiamy więcej narzędzi i najlepszych praktyk, które stosujemy do wsparcia naszego czteroetapowego procesu.

enigma

Poufne zarządzanie danymi

Dostęp do poufnych danych naszych klientów jest ograniczony do upoważnionego personelu, a nasze systemy automatycznie rejestrują każdą aktywność. Za Twoją zgodą informacje będą wykorzystywane tylko wewnętrznie i nigdy nie zostaną udostępnione niepowołanym stronom trzecim.

Szczegółowe dzienniki dostępu

Nasz system rejestruje każdą próbę dostępu oraz udany dostęp do konta i przechowuje informacje o rodzaju urządzenia wraz z adresem IP połączenia.

Regularne audyty

Zewnętrzne firmy bezpieczeństwa przeprowadzają regularne audyty naszego serwisu w celu sprawdzenia zabezpieczeń i wydania zaleceń. Oprócz audytów wykonywanych przez strony trzecie, również my przeprowadzamy cykliczne audyty wewnętrzne mające gwarantować właściwy poziom zabezpieczeń i aktualizacji.

Certyfikaty na najwyższych poziomach

Używamy najnowocześniejszych i najlepszych rozwiązań do zabezpieczania oraz ochrony danych klientów. Nasze systemy mają certyfikaty zgodne ze standardami branżowymi.

Masz pytania? Wyślij email pod adres [email protected] albo odwiedź naszą stronę Często zadawanych pytań (FAQ).